Browse By

Najlepšie s partnerom

Sex masáž sa praktizuje najlepšie s partnerom, pretože je to človek, ktorého poznáte, ktorému veríte, pozná vas lepšie ako hockto iný a môžete sa pri ňom uvoľniť.

Veľmi obľúbené

Sex masáže sú veľmi obľúbené medzi pármi a aj celkom často sa praktizujú. Každý pár si sex masáž vyskúša aspoň raz. Zväčša aj tak každá partnerská masáž končí pri sexe.

Sex masáže sa robia aj mimo partnerov a mimo domova a to napríklad v nevestincoch, bordeloch alebo aj na escorte niektoré ženy ponúkajú masérske služby, ktoré ukončia sexom.

 

Samozrejme si za to musíte extra zaplatiť, pretože to nie je bežná služba, ktorú žena ponúka a neponúka ju ani každý z nich. Dopredu sa dohodnete, za čo chcete platiť a ako chcete, aby vaša masáž prebiehala.

 

Dohodnete sa čo áno a čo nie, aby to neskôr neprerástlo do jedného veľkého fiaska zapríčineného nedorozumením a žiadnym pôžitkom z masáže.

Masáž sa začína jemne, nežne, masérka či masér pri tom môže používať rôzne pomôcky z hebkých materiálov, aby to čo najviac prebudilo vaše zmysly, aby ste vnímali aj ten najjemnejší pohyb a dotyk na tele.

Olejová masáž

Neskôr sa prechádza na olejovú masáž, ktorá je už intenzívnejšia a pomaly sa presúva k intímnym partiám. Vzrušenie sa začína stupňovať, rozmasírováva sa do celého tela. Vy len ležíte so zatvorenými očami a nechávate sa unášať rukami maséra alebo masérky.

 

Nemusíte sa ničoho obávať, vždy to robí niekto skúsený. Keď sa dostane k vašim pohlavným orgánom, z celej masáže budete tak uvoľnený, že žiadna hanba ani neistota vo vás nebude. Potom masérka prechádza k pohlavnému aktu, ktorý ste si vopred zaplatili v tejto sex masáži.