Browse By

Načo sú sex ponuky – prežije prostitúcia modernú dobu?

sex (1)

Sex ponuky boli populárne od nepamäti. Už v milosti páni vyhľadávali niekoho na potešenie, už v dávnych dobách ženy predávali svoje telo, aby uživili rodinu. Prežijú sex ponuky za peniaze dobu, kde stále častejšie počuť o „priateľoch s benefitmi?“

Kamarát na sex

Isté, kamoš na sex nie je to isté ako sex ponuka. Na druhej strane je to rovnako nezávislé, rýchle, príjemne, pretože v oboch prípadoch ide o sex a intímnosti. Teda až s tým rozdielom, že ak idete s kamošom na zavolanie, presne viete, kto to bude, ako to má rád a že mu nemusíte platiť.

Zaujímavosť

A preto je na mieste otázka : bude sex ponuka zaujímavá aj naďalej, ak má človek na výber medzi platenou službou, ktorá mu možno zaručí splnenie tých najtajnejších snov, alebo radšej ide na istotu a zavolá niekomu, kto to spraví zadarmo?

Pouličné prostitúcia

Mestá majú stále svoje ulice, kde každý večer stretnete pár sporo odetých dievčin, ktoré si telom zarábajú na lepšie živobytie alebo len chcú uživiť rodinu. Idú s vami za lacno, možno niekedy aj za prehnané sumy, nato že si ich odchytíte doslova na ulici. Samozrejme, iný level sú potom luxusné eskortky, krásne a neraz rozumné dievčence, ktoré si zarábajú telom, no neraz sa zato vôbec nehanbia.

Internet

Na druhej strane tu máte internet, ktorý je plný rôznych ponúk na sex, pričom ale nejde o prostitúciu. Iba človek hľadá človeka na sex, bez záväzkov a bez potreby bankoviek pri stretnutí. Nejde možno o to isté, avšak podstata je rovnaká. Pri vzťahu s výhodami máte isto niekoľko benefitov, ktoré by ste pri bežnej sex ponuke nemali.

Fantázie

Ide teda o preferenciu. Či si radšej zaplatiť za fantázie, ktoré sú dotyčnou osobou splnená do bodky, inak by to nemalo význam. Alebo radšej istotu, že vieme, s kým sex budeme mať a že to, čo sa nám dostane je príjemné pre oboch. Pri sex ponuke od kňažky lásky to niekedy tak nemusí byť. Ide predsa o o jej prácu a tá niekedy nevonia ani nám samotným.

Rozhodnutie

Preto, nech sa rozhodnete ako akoľkovek, uvážte si, prečo ísť do sex ponuky od prostitútky alebo do sex ponuky od kamoša, ktorý vás pozná. Nie je to jednoduché rozhodnutie, každý človek preferuje niečo iné, inak by sme boli všetci rovnakí. Sú krajiny, kde sex ponuky nie sú nelegálne, inde sú takéto služby prísne trestané. Možno aj toto je jeden z dôvodov, prečo si radšej nechať uložené v telefóne peknej slečny či vyšportovaného brata svojej kamošky.